- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

27.12.2022

Консультаційна рада з питань регулювання віртуальних активів, створена НКЦПФР (Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку), розпочала обговорення та напрацювання законодавчих змін, необхідних для запуску ринку криптоактивів в Україні. Перший драфт законопроєкту планується підготувати вже до кінця січня 2023 року.

Наразі експерти ради розглядають Європейський регламент MiCA, засади якого мають бути покладені в основу законопроєкту та відповідно імплементовані в національне нормативне поле.

Зокрема, протягом поточного тижня триватиме обговорення та збір пропозицій і коментарів щодо ліцензування та умов діяльності постачальників послуг (Розділ ІІ регламенту MiCA). Крім того, найближчим часом буде запропоновано до розгляду питання віртуальних активів, які не є токенами з прив’язкою до активів та токенами електронних грошей (Розділ ІІІ регламенту MiCA).

Комісія очікує на активну дискусію та всебічний фідбек від учасників ради. Надана ними експертиза сприятиме ефективному впровадженню ринку віртуальних активів.

Нагадаємо, основним завданням Консультаційної ради є розробка та узгодження законопроєкту про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування операцій з віртуальними активами та змін до Закону України «Про віртуальні активи», а також узгодження інших питань щодо нормативного врегулювання діяльності на ринку віртуальних активів.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами