- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

01.02.2024

Федеральний орган фінансового нагляду Німеччини (BaFin) та Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР) планують тісно співпрацювати в майбутньому. Спільний вебінар на тему віртуальних активів, що відбувся 30 січня 2024 року, став важливою віхою у їхній співпраці.

«Ми з нетерпінням чекаємо на тісну співпрацю з нашим партнерським органом в Україні», – пояснив Руперт Шефер, головний виконавчий директор зі стратегії, політики та контролю BaFin. «Ми хочемо надати українським наглядовим органам найкращу можливу підтримку та поділитися нашим досвідом нагляду за правовою базою ЄС. Для нас також не менш важливо вчитися у наших колег з ЄС».

«Україна старанно працює над запровадженням ринку віртуальних активів, впроваджуючи європейські правила. Ми раді співпраці з BaFin та впевнені, що подальші напрацьовані результати та досвід німецьких колег ляжуть в основу української регуляторної бази по віртуальним активам», – зауважив Юрій Бойко, Член НКЦПФР.

Програма першого спільного вебінару була зосереджена на фундаментальних питаннях щодо віртуальних активів з акцентом на досвіді операційного нагляду. Наразі в Україні триває законодавча процедура щодо оподаткування операцій у криптоактиви. Минулого року в Європейському Союзі (ЄС) набув чинності Регламент про регулювання ринків криптоактивів (MiCA).

Довгострокове партнерство

BaFin та НКЦПФР бажають продовжувати співпрацювати у довгостроковій перспективі на основі декларації про співробітництво. Передбачувана співпраця поширюватиметься на всі важливі предметні області фінансового нагляду.

 

 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами