07.07.2021

6 липня 2021 року Правлінням Центрального депозитарію було прийнято рішення щодо внесення змін до Переліку та вартості послуг (тарифів), що надаються Центральним депозитарієм з метою оптимізації витрат для клієнтів. Зазначені зміни відбулися за попереднім розглядом та подальшим погодженням з Радою учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ».

Зниження тарифів на окремі послуги Центрального депозитарію націлено на оптимізацію витрат клієнтів, адже суттєво зменшується вартість обслуговування за зберігання документарних іменних цінних паперів (які тимчасово зберігаються в Центральному депозитарії до моменту переведення емітентом випуску в електронну форму існування або анулювання випуску цінних паперів) та зберігання цінних паперів емітентів, місцезнаходженням яких є Автономна Республіка Крим або м. Севастополь. 

Відтепер тариф за зберігання таких цінних паперів для депозитарних установ складатиме лише – 1 грн.

Таке рішення є результатом плідної співпраці Робочої групи з питань обслуговування проблемних випусків, створена за участі членів Ради учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ» і команди Центрального депозитарію, за підтримки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, яка сприяє продовженню конструктивного діалогу та ефективної взаємодії між Радою учасників і Центральним депозитарієм.

Зміни до Переліку та вартості послуг (тарифів), що надаються Центральним депозитарієм, набирають чинності з 01.08.2021 року:  https://www.csd.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1398&Itemid=231&lang=ua

 

Джерело: НДУ

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами