- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

30.04.2021

Українські недержавні пенсійні фонди почали вкладати свої заощадження у цінні папери іноземних компаній, які допущені НКЦПФР (Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку) до обігу на території України.

До портфелів недержавних пенсійних фондів та пайових інвестиційних фондів увійшли цінні папери найбільших технологічних компаній світу – Apple, Microsoft, Tesla та одних з найвідоміших індексних фондів – Vanguard 500 Index Fund та Invesco QQQ Trust SM.

Завдяки допуску на український ринок капіталу цінних паперів іноземних емітентів Комісія розширює перелік фінансових інструментів, які вже сьогодні стають цікавими для інвестування пенсійних активів.

«Наразі ми бачимо досить невеликі обсяги цього інструменту на ринку. Однак той факт, що він викликає інтерес і ним починають користуватись – це позитивний результат для всіх. Ми впевнені, що це тільки початок і надалі цей інструмент займе своє гідне місце в портфелях більшості українських інвесторів»,- зауважив Голова НКЦПФР Руслан Магомедов.

Нагадаємо, до обігу на території України допущенні 34 цінні папери іноземних емітентів. З переліком можна ознайомитись на офіційному вебсайті Комісії за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/register/litsenzuvannia-ta-reestratsiia/tsp-inozemnykh-emitentiv/

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами