30.06.2021

Сьогодні, 30 червня 2021 року, НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на черговому засіданні прийняла рішення про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на ринках капіталу ТОВ «Українська енергетична біржа».

Товарна біржа отримала ліцензії на провадження діяльності з організації торгівлі продукцією на товарних біржах та клірингової діяльності з визначення зобов’язань.

Крім того, Комісією зареєстровані нові правила товариства, які відповідають чинному законодавству. Для отримання ліцензій біржа пройшла процес реорганізації своєю структури та готувалась до цієї події близько півроку.

«Це початок нової епохи на ринках капіталу та товарних ринках. Сьогоднішня подія є визначною не тільки для учасників ринку, а й для регулятора. Адже Комісія вперше повністю провела процедуру реєстрації ліцензіата за новими правила. Сподіваємось, що це тільки початок, і надалі ми отримаємо ще не один пакет документів від зацікавлених учасників ринків», – зазначив Голова НКЦПФР Руслан Магомедов.

Нагадаємо, що згідно з вимогами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» від 19.06.2020 №738-ІХ, товарні біржі з 01.07.2021 повинні пройти процедуру ліцензування в НКЦПФР, у разі їх бажання надалі здійснювати таку діяльність.

 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами