- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

13.12.2021

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) прагне справедливої і чесної роботи на ринку капіталу, а тому стоїть на сторожі прав і інтересів інвесторів. Фахівці регулятора постійно досліджують ринок з цією метою і повідомляють про розширення  списку сумнівних інвестиційних проєктів.

«На жаль, спеціалісти фінпроєктів з ознаками сумнівності часто не тільки вводять в оману, але й бувають винахідливими, – розповідає Іраклій Барамія, член НКЦПФР. – Тому ми спостерігаємо поширену схему: проєкти пропонують безкоштовну освіту, а разом з тим і необхідність інвестувати на певній трейдинговій платформі. Як правило, такий алгоритм має певні ризики для клієнтів. Також часто сумнівні учасники розміщують неправдиву інформації про наявність ліцензій та дозволів – інколи навіть від НКЦПФР та НБУ, не кажучи вже про цілу низку «ліцензій» сумнівних недержавних «регуляторів» та «комісій» країн Європи, які не мають нічого спільного із легітимностю».

То ж регулятор вкотре оновив список інвестиційних проєктів, що мають ознаки сумнівності, і звертає увагу на наступні фінансові ініціативи:

Evotrade – https://evotrade.com/ru

Wellmax Capital – https://wellmaxcapital.com/

Euro1nvest – https://euro1nvest.com/ru

MeteorTrade – https://meteortrade.pro/ru

InvestingVIP –https://investingvip.com/ru/

INVFX –https://invfx.co.uk/

HashTrade – https://hashtrade.pro/ru

Everest Trade – https://everest.trade/

Ester –https://esterholdings.com/ua/

ICEFX – https://ice-fx.com/ru

Iron Max Group –https://ironmaxgroup.com/ru/

Kredo Capital Group – https://kredo-capital.com/

TopTrade – http://toptrade.fm/

Наразі кількість проєктів з ознаками сумнівності складає 113, з повним їхнім переліком можна ознайомитись на сайті Комісії в розділі «Захист прав інвесторів».

Закликаємо бути обачними і ретельно оцінювати ризики перед тим, як інвестувати свої кошти в будь-який проєкт на фінансовому ринку. Інформацію про потенційно фіктивні дії просимо повідомляти Комісії на еmail: [email protected].

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами