- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

25.03.2024

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вітає прийняття Закону щодо регулювання та нагляду на ринках капіталу та організованих товарних ринках (№3585-ІХ), який має на меті збільшити інституційну спроможність та гарантії незалежності Комісії.

«Вважаю, що цей Закон стане відправною точкою у побудові Українського фондового ринку 2.0. Це буде новий ринок, на якому вітчизняні компанії зможуть швидко та легко робити випуски акцій, облігацій та інших фінансових інструментів, задля продажу українським та іноземним інвесторам – залучаючи кошти в реальний сектор економіки України. Ми зі свого боку, як регулятор, зможемо забезпечити більш надійний захист інвесторів та зробити умови інвестування безпечними та зрозумілими для пересічного громадянина як нашої Країни, так і поза її межами», – сказав Голова НКЦПФР Руслан Магомедов.

Голова Комісії наголосив: «Я хочу зробити так, щоб кожен, хто має бажання та заощадження міг вільно інвестувати в Україну, будучи впевненим, що його інтереси та права захищені».

В цілому Закон оновив регулювання і зробив його сучасним. Зокрема, прибрано вимоги по сертифікації працівників професійних учасників ринку, які існували ще із середини 90-х років. Також Закон передбачає побудову нової платформи для роботи НКЦПФР, яка стане поштовхом до розвитку сильного та незалежного регулятора, посилить міжнародну співпрацю із європейськими ринками та створить надійний механізм захисту інвесторів як внутрішніх, так і зовнішніх.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами