12.06.2020

Сьогодні професійне свято всіх, хто присвятив свій час і сили ринку капіталу. І саме в цей день 25 років тому була створена Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України.

Це були роки пошуку правильного вектору руху, спроб змінювати старі правила і розвивати нові ідеї. Ці 25 років точно були прожиті не даремно. Це наш спільний історичний досвід, з яким ми увійдемо у майбутнє і почнемо писати нову історію не лише ринку капіталів і Комісії, а й нову історію України. Адже ринок капіталів – це важлива частина фінансової системи країни, без якої вона ніколи не буде стійкою та стабільною.

І саме сьогодні ми знаходимось у дуже визначному історичному моменті – моменті істини та кульмінації. На кону майбутнє ринку капіталів України. Наступного тижня Верховна Рада розглядатиме історичний законопроект 2284, який дає можливість створити в Україні цивілізований ринок капіталу за європейськими правилами, дає нам нові правила і нові фінансові інструменти.

Саме зараз важливо вірити у політичну волю приймати доленосні рішення для побудови національного ринку капіталів. Рішення народних депутатів покаже, чи нам потрібно ще 25 років, щоб опинитися в точці перезавантаження.

Я буду вірити, що народним депутатам таки не забракне політичної волі проголосувати за 2284. Бо від голосу кожного у сесійній залі буде залежати те, чи стане Україна повноцінним учасником світових фінансових ринків і членом європейської спільноти.

Тимур Хромаєв, Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами