16.07.2020

Шановні колеги!

Від імені Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку і від себе особисто щиросердно вітаю вас з професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора!

Бажаю, щоб результати роботи кожного з вас завжди працювали на авторитет нашої держави. Адже статус нашої країни великою мірою підтримується вашим професіоналізмом та компетентністю, оскільки фінансова сфера є основою роботи кожної структури, тому саме від вашої роботи залежить належне функціонування компаній та організацій. Переконаний, що визначальними принципами в роботі вашого колективу є досягнення успіху економічної системи української держави в цілому.

НКЦПФР всіляко сприятиме  застосуванню нових стратегій ведення бізнесу, обміну світовим досвідом та введенням інновацій. Впевнені, що попереду нас чекає ще багато перемог, адже ми є партнерами в аудиторській сфері, фінансовій звітності UA XBRL МСФЗ тощо багато років!

Міцного вам здоров’я, повноцінної реалізації планів і задумів у фінансовій царині, творчої снаги, життєдайної енергії, благополуччя і гармонії в особистому житті!

Тимур Хромаєв, Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами