- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

31.05.2023

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) під час моніторингу діяльності фінансових пірамід (сумнівних інвестиційних проєктів) виявила незаконне розповсюдження реклами проєкту Pelliron, що позиціонує себе як відомий міжнародний брокер.

Проєкт Pelliron не отримував жодних дозволів у регулятора та ліцензій для надання відповідних інвестиційних послуг на території України, але при цьому активно рекламувався на радіостанціях, зокрема, на «Хіт FM».

Комісією було встановлено замовника розміщення даної реклами, яким виявилося ТОВ «Дабл Кейс». Даний проєкт під виглядом академії з навчання торгівлі на фінансових ринках активно залучає нових клієнтів та популяризує проєкт Pelliron безпосередньо на своїй вебсторінці.

НКЦПФР винесено постанову у відношенні ТОВ «Дабл Кейс» щодо розповсюдження реклами фінансових інструментів, ринків капіталу та організованих товарних ринків, яка не відповідає вимогам законодавства про рекламу. За результатами розгляду ТОВ «Дабл Кейс» було оштрафовано на суму 85 тисяч гривень.

Також проєкт Pelliron внесений до списку сумнівних інвестиційних проєктів. Повний перелік проєктів наведений на офіційній вебсторінці Комісії в розділі «Захист прав інвесторів». У разі відсутності інформації про певний сумнівний проєкт у зазначеному розділі, потенційні інвестори, керуючись «10 ознаками сумнівності інвестиційного проєкту», можуть самостійно проаналізувати його на предмет фіктивності.

Якщо ви володієте інформацією щодо потенційно фіктивних дій на фінансовому ринку, просимо повідомляти її до Комісії на еmail: [email protected].

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами