- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

03.08.2022

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) додала до списку сумнівних ще чотири інвестиційних проєкти. Вони можуть бути пов’язані з проєктом, який було внесено до списку раніше. Імовірно, метою є виманювання коштів під новими назвами, оскільки початковий проєкт втратив довіру клієнтів та отримав багато негативних відгуків в мережі від ошуканих інвесторів.

До переліку неблагонадійних включено наступні фінансові проєкти:

Наразі загальна кількість сумнівних проєктів на сайті Комісії становить 134 проєкти.

Закликаємо громадян бути уважними та ретельно оцінювати ризики перед тим, як інвестувати кошти.

Для захисту своїх інвестицій ви завжди можете надіслати запит в Комісію щодо наявності ліцензій та інших дозвільних документів у певного проєкту, який вас зацікавив. Крім того, якщо в ході аналізу наданого вами проєкту буде встановлено ознаки його сумнівності, це може вберегти не лише ваші кошти, а й кошти багатьох інших громадян.

Повний перелік проєктів наведений на офіційному вебсайті Комісії в розділі «Захист прав інвесторів».

У разі відсутності інформації про певний сумнівний проєкт у зазначеному розділі, потенційні інвестори, керуючись «10 ознаками сумнівності інвестиційного проєкту», можуть самостійно проаналізувати його на предмет фіктивності.

Якщо ви володієте інформацією щодо потенційно фіктивних дій на фінансовому ринку, просимо повідомляти її до Комісії на еmail: [email protected].

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами