- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

21.03.2024

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) інформує, що підписано наказ від 20.03.2024 № 35, яким затверджена форма XML-файлів для подачі емітентами цінних паперів, особами, що надають забезпечення за таким цінними паперами та радниками з корпоративних прав річної та проміжної звітності.

При цьому інформуємо, що ДУ АРІФРУ, яка проводить діяльність з надання інформаційних послуг, здійснила усі необхідні зміни у вебзастосунку SMIDA XML Report, які дозволяють формувати електронні форми інформації відповідно до наказу №35.

Механізм подачі вказаної звітності, визначений Положенням про розкриття інформації емітентами цінних паперів, а також особами, які надають забезпечення за такими цінними паперами (рішення №608 від 06.06.2023). Норми документу поширюється на таких суб`єктів розкриття інформації:

  • емітентів цінних паперів, включаючи іноземних емітентів;
  • осіб, які надають забезпечення за цінними паперами;
  • радників з корпоративних прав.

Разом з тим звертаємо увагу, що у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України Комісія встановила, що тимчасово на період дії воєнного стану, емітенти, особи, які надають забезпечення за таким цінними паперами, та радники з корпоративних прав звільняються від обов’язку розкривати регульовану інформацію (крім розкриття особливої інформації) в строки встановлені чинним законодавством. Але після завершення дії воєнного стану така інформація має бути розкрита протягом 90 днів (рішення №98 від 24.01.2024).

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами