Про схвалення доопрацьованого проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо реєстраційних процедур інститутів спільного інвестування)»

Загальна інформація про документ

№:
128
Дата затвердження:
06.03.2018
Тема:
Діяльність із спільного інвестування
Категорія:
Рішення
Статус:
Прийнято
Видавець:
НКЦПФР
Дата засідання:
06.03.2018

Змiст документу

Про схвалення доопрацьованого проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо реєстраційних процедур інститутів спільного інвестування)»

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», статей 6, 9, 42 Закону України «Про інститути спільного інвестування», статті 3 Закону України «Про депозитарну систему України», Закону України від 26.11.2015 № 835-VІII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України від 23.03.2017 № 1982-VIIІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями»

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

В И Р І Ш И Л А:

1. Схвалити проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо реєстрації інститутів спільного інвестування та випуску їх цінних паперів)» (далі – Проект), що додається.

2. Скасувати рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30 січня 2018 року № 29 «Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо реєстрації інститутів спільного інвестування та випуску їх цінних паперів)».

3. Управлінню міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити опублікування повідомлення про оприлюднення цього Проекту в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Департаменту методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів (І. Курочкіна) забезпечити:

оприлюднення цього Проекту та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

подання цього Проекту на погодження до Державної регуляторної служби України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Панченка.

Голова Комісії                                                                 Т. Хромаєв 

 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами