Про схвалення проєкту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження порядку проведення перевірок у сфері професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) та діяльності у системі накопичувального пенсійного забезпечення»

Загальна інформація про документ

№:
207
Дата затвердження:
29.04.2020
Тема:
Регуляторна діяльність
Категорія:
Рішення
Статус:
Прийнято
Видавець:
НКЦПФР

Змiст документу

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

 

Р І Ш Е Н Н Я

29.04. 2020                              м. Київ                                            №207

 

Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження порядку проведення перевірок у сфері професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) та діяльності у системі накопичувального пенсійного забезпечення»

 

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

В И Р І Ш И Л А:

  1. Схвалити проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження порядку проведення перевірок у сфері професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) та діяльності у системі накопичувального пенсійного забезпечення»  (далі – Проект рішення), що додається.
  2. Департаменту проведення інспекцій професійної діяльності (О.Мисюра) забезпечити оприлюднення Проекту рішення та супроводжувальних документів на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
  3. Департаменту проведення інспекцій професійної діяльності (О. Мисюра) забезпечити подання Проекту рішення та супроводжувальних документів на погодження до Державної регуляторної служби України та Міністерства цифрової трансформації України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на членів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Д. Тарабакіна та О. Панченка.

 

 

Голова Комісії                                                                     Т. Хромаєв

Протокол засідання Комісії

від  29.04.2020 №22

 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами