Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Загальна інформація про документ

№:
761
Дата затвердження:
06.11.2018
Тема:
Навчання і сертифікація фахівців
Категорія:
Рішення
Статус:
Прийнято
Видавець:
НКЦПФР

Змiст документу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Р І Ш Е Н Н Я

06.11.2018 м. Київ № 761

 

Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Відповідно до пункту 17 частини другої статті 7 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», з метою приведення актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку у відповідність до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»,

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

В И Р І Ш И Л А:

  1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 03 вересня 2013 року № 1748 «Про погодження Програми підготовки аудиторів для внесення суб’єктів аудиторської діяльності до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів з теми «Фондовий ринок та сучасний аудит фінансової звітності професійних учасників фондового ринку».
  2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 10 грудня 2013 року № 2832 «Щодо погодження складу екзаменаційної комісії для перевірки знань (атестації) аудиторів на ринку цінних паперів» (зі змінами).
  3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 05 листопада 2013 року № 2514 «Про визначення Методичного центру з питань бухгалтерського обліку та аудиту на фондовому ринку».
  4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 29 листопада 2016 року № 1158 «Про погодження складу екзаменаційної комісії для перевірки знань (атестації) аудиторів на ринку цінних паперів».
  5. Департаменту інформаційних технологій (Є. Фоменко) забезпечити оприлюднення цього рішення на старій версії офіційного сайту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (https: //www.ssmsc.gov.ua).
  6. Відділу підготовки фахівців ринків капіталу (Я. Базіченко) забезпечити оприлюднення цього рішення на оновленій версії офіційного сайту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (https: //www.nssmc.gov.ua).
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Т. Хромаєва.

 

Голова Комісії Т. Хромаєв

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами