Рішення про типові програми навчання фахівців з питань фондового ринку

Загальна інформація про документ

№:
2678
Дата затвердження:
26.11.2013
Тема:
Навчання і сертифікація фахівців
Категорія:
Рішення
Статус:
Чинний
Видавець:
НКЦПФР

Змiст документу

Рішення про типові програми навчання фахівців з питань фондового ринку

На виконання пункту 1.1 Положення про порядок навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку, затвердженого наказом Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 24 вересня 1996 року №215, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 08 жовтня 1996 року за № 584/1609 (із змінами), та у зв’язку з розвитком чинного законодавства Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити такі програми навчання фахівців:

1.1. Базова програма навчання фахівців з питань фондового ринку, що додається;

1.2. Спеціалізована програма навчання фахівців з питань торгівлі цінними паперами, що додається;

1.3. Спеціалізована програма навчання фахівців з питань депозитарної діяльності, що додається;

1.4. Спеціалізована програма навчання фахівців з питань управління активами, що додається;

1.5. Спеціалізована програма навчання фахівців з питань організації торгівлі на фондовому ринку, що додається;

1.6. Спеціалізована програма навчання фахівців з питань управління іпотечним покриттям, що додається;

1.7. Спеціалізована програма навчання фахівців з питань клірингової діяльності, що додається.

2. Визначити, що типова навчальна програма зі спеціалізації «торгівля цінними паперами» складається з базової програми навчання фахівців з питань фондового ринку та спеціалізованої програми навчання фахівців з питань торгівлі цінними паперами.

3. Визначити, що типова навчальна програма зі спеціалізації «депозитарна діяльність» складається з базової програми навчання фахівців з питань фондового ринку та спеціалізованої програми навчання фахівців з питань депозитарної діяльності.

4. Визначити, що типова навчальна програма зі спеціалізації «управління активами» складається з базової програми навчання фахівців з питань фондового ринку та спеціалізованої програми навчання фахівців з питань управління активами.

5. Визначити, що типова навчальна програма зі спеціалізації «організація торгівлі на фондовому ринку» складається з базової програми навчання фахівців з питань фондового ринку та спеціалізованої програми навчання фахівців з питань організації торгівлі на фондовому ринку.

6. Визначити, що типова навчальна програма зі спеціалізації «управління іпотечним покриттям» складається з базової програми навчання фахівців з питань фондового ринку та спеціалізованої програми навчання фахівців з питань управління іпотечним покриттям.

7. Визначити, що типова навчальна програма зі спеціалізації «клірингова діяльність» складається з базової програми навчання фахівців з питань фондового ринку та спеціалізованої програми навчання фахівців з питань клірингової діяльності.

8. Визнати такими, що втратили чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 02 серпня 2012 року № 1099 «Про типові програми навчання фахівців з питань фондового ринку» та рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 28 серпня 2013 № 1603 «Про внесення змін до рішення НКЦПФР від 02 серпня 2012 року №1099 «Про типові програми навчання фахівців з питань фондового ринку».

9. Рекомендувати Навчально-методичному центру Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку – Українському інституту розвитку фондового ринку Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана переглянути тести для складання кваліфікаційних іспитів фахівців з питань фондового ринку з урахуванням затверджених цим рішенням програм навчання фахівців з питань фондового ринку, а також останніх змін у законодавстві.

10. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (А. Заїка) забезпечити:

опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні НКЦПФР;

оприлюднення цього рішення на офіційному сайті НКЦПФР.

11. Це рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії О. Мозгового.

 

Голова Комісії Д.Тевелєв

 

 

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами