В межах нормотворчої діяльності:
• схвалено проєкт рішення НКЦПФР «Про внесення змін до рішення НКЦПФР від 05 серпня 2022 року №1067»;
• погоджено проєкт розпорядження КМУ «Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»;
• внесено зміни до Компетенції комітетів НКЦПФР.
Погоджено призначення наступних посадових осіб професійних учасників:
• двох членів ради директорів ТОВ «Профі-Т Цінні Папери»;
• відповідального за здійснення фінансового моніторингу ПрАТ «Івекс Капітал»;
• головного бухгалтера та відповідального за здійснення фінансового моніторингу ТОВ «К2 Інвест»;
• відмовлено у погодженні члена Наглядової ради, на якого покладено обов’язки з виконання функції ризик-менеджера ТОВ ІК «Бізнес-Інвест».
З реєстраційних питань прийняті наступні рішення:
• припинено дії ліцензій на провадження професійної діяльності на ринках капіталу ТОВ «Он-лайн капітал»;
• зареєстровано звіт про результати емісії акцій АТ «Фонд декарбонізації України»;
• погоджено проєкт статуту та реєстрації випуску акцій АТ «ЗНВКІФ «Брейв» та АТ ««ЗНВКІФ «Піннакл Ферро Кепітал» з метою формування початкового статутного капіталу.
В межах здійснення нагляду:
• внесено зміни до переліку активів, включно з грошовими коштами, які належать клієнтам/депонентам ТОВ «Фрідом Фінанс Україна», до якого застосовано санкцію у виді «блокування активів».
Відповідні рішення Комісії доступні за посиланням.
Зв'язатися з нами