- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

21.08.2023

У зв’язку із появою неправдивої інформації у деяких ЗМІ щодо ПрАТ «Діелектричні кабельні системи України», НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) офіційно спростовує дану інформацію, оскільки вона повністю не відповідає дійсності і має маніпулятивний характер, та повідомляє наступне.

Ініціатором звернення, яке взято за основу публікацій, є екс-директор ТОВ «НВП Магістр», якому Комісія за численні правопорушення на ринках капіталу анулювала ліцензію на провадження депозитарної діяльності, зокрема, за приховування інформації щодо власників цінних паперів, які є громадянами країни агресора.

Зазначена інформація збиралась Комісією, зокрема, з метою реалізації санкційної політики держави. Також Комісія позбавила екс-директора ТОВ «НВП Магістр» сертифіката на право вчинення дій, пов’язаних з безпосереднім провадженням професійної діяльності на ринках капіталу. Всі матеріали по цій справі були передані Комісією до правоохоронних органів.

НКЦПФР діяла на виконання норм Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності російської федерації та її резидентів» та в рамках свого рішення від 16.03.2022 №171, яким передбачено розкриття інформації щодо зав’язків з країною агресором та її резидентами.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами