Про схвалення допрацьованого проєкту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Положення про порядок складання, подання та оприлюднення адміністратором недержавного пенсійного фонду адміністративних даних, у тому числі звітності з недержавного пенсійного забезпечення»

Загальна інформація про документ

№:
321
Дата затвердження:
25.06.2020
Тема:
Регуляторна діяльність
Категорія:
Рішення
Статус:
Прийнято
Видавець:
НКЦПФР

Змiст документу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

25 червня 2020 року                          м. Київ                                                        № 321

 

 

Про схвалення доопрацьованого проєкту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Положення про порядок складання, подання та оприлюднення адміністратором недержавного пенсійного фонду адміністративних даних, у тому числі звітності з недержавного пенсійного забезпечення»

 

Відповідно до пункту 10 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», статті 52 Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення»

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

  1. Схвалити доопрацьований проєкт рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Положення про порядок складання, подання та оприлюднення адміністратором недержавного пенсійного фонду адміністративних даних, у тому числі звітності з недержавного пенсійного забезпечення» (далі – Проєкт), що додається.
  2. Скасувати рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14 травня 2020 року № 242 «Про схвалення проєкту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Положення про порядок складання, подання та оприлюднення адміністратором недержавного пенсійного фонду адміністративних даних, у тому числі звітності з недержавного пенсійного забезпечення».
  3. Департаменту методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів (Курочкіна І.) забезпечити:

оприлюднення цього Проєкту на офіційному вебсайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

подання Проєкту на погодження до Міністерства цифрової трансформації України.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Панченка О.

 

 

Голова Комісії                                                               Тимур  ХРОМАЄВ

 

Протокол засідання Комісії

від ___.___ 2020 №____

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами