Сайт працює в режимі дослідної експлуатації
Linkedin
Youtube
Документи
ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами
Title Сторинка документу

Рішення про затвердження Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Загальна інформація про документ

№:
1403
Від:
09.10.2012
№ мін`юсту:
1789/22101
Зареєстровано:
25.10.2012
Тема:
Доступ до публічної інформації
Категорія:
Рішення
Статус:
Чинний
Видавець:
НКЦПФР
Проект регуляторного акту:
Посилання на зовнішній документ:
Останні зміни:
17.03.2016
Дата вступу в силу:
16.11.2012

Змiст документу

https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/04/РІшення-1403.doc

Рішення про затвердження Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Із змінами і доповненнями, внесеними
рішеннями Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 25 листопада 2014 року N 1579
,
від 17 березня 2016 року N 314

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України “Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні”, з метою забезпечення виконання вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації” Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, що додається.
 2. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються на запити на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, що додається.
 3. Визначити особою, яка організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації в центральному апараті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР), розпорядником якої вона є, керівника апарату, а в територіальних органах НКЦПФР – керівників цих територіальних органів.
 4. Керівникам територіальних органів НКЦПФР забезпечити на кінець кожного робочого дня облік запитів на інформацію та надсилання його на електронну адресу zapyt@nssmc.gov.ua.
 5. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (А. Заїка) забезпечити:

функціонування Єдиної бази запитів на інформацію НКЦПФР;

підтримку в актуальному стані розділу офіційного веб-сайту НКЦПФР “Доступ до публічної інформації” відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

 1. Структурним підрозділам центрального апарату та територіальним органам НКЦПФР забезпечувати:

своєчасне опрацювання, облік та надання у визначені терміни достовірної, точної та повної інформації щодо запитів на публічну інформацію, що надходять від фізичних та юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи;

підготовку та надання управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (А. Заїка) відповідних матеріалів для розміщення на офіційному веб-сайті НКЦПФР та їх оновлення, оприлюднення та контроль за актуальністю інформації, розміщеної на офіційному веб-сайті НКЦПФР, відповідно до статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

 1. Покласти персональну відповідальність за виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”, Указу Президента України від 05 травня 2011 року N 547 “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”, цього рішення, а також за достовірність та своєчасне надання інформації для офіційного оприлюднення за запитами на публічну інформацію на керівників структурних підрозділів та територіальних органів НКЦПФР.
 2. Юридичному департаменту (Мартиненко І. І.) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
 3. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій управління інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства.
 4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
 5. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Голова НКЦПФР

Д. Тевелєв

ПОГОДЖЕНО:
Голова Державної служби
України з питань регуляторної
політики та розвитку підприємництва

М. Ю. Бродський

 

КОНТАКТИ
+38 (044) 254 24 30 (ПРИЙМАЛЬНЯ)
+38 (044) 254 23 77 (ПРЕС-СЛУЖБА)
+38 (044) 254 23 31, +38 (044) 280 40 95 (УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ)
+38 (044) 280 85 95 (ЄДИНЕ ВІКНО)
ВУЛ. МОСКОВСЬКА 8, К.30, М. КИЇВ, 01010
АКТУАЛЬНО

Актуально

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку