Про затвердження Інформації про здійснення Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку державної регуляторної політики у 2016 році

Загальна інформація про документ

№:
32
Дата затвердження:
19.01.2017
Тема:
Регуляторна діяльність
Категорія:
Рішення
Статус:
Прийнято
Видавець:
НКЦПФР
Дата вступу в силу:
19.01.2017
Засідання:
19.01.2017

Змiст документу

 Рішення про затвердження Інформації про здійснення Національною комісією з цінних паперів

та фондового ринку державної регуляторної політики у 2016 році

 

З метою виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.03.2004 №152-р «Про підготовку та оприлюднення щорічної інформації Кабінету Міністрів України про здійснення регуляторної політики органами виконавчої влади» та наказу Голови Комісії від 21.03.2013 №175 «Щодо забезпечення здійснення державної регуляторної політики Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку»

 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Інформацію про здійснення Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку державної регуляторної політики у  2016 році (додається).
  2. Департаменту інформаційних технологій (Є. Фоменко) забезпечити оприлюднення затвердженої Інформації про здійснення Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку державної регуляторної політики у 2016 році на офіційному сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
  3. Департаменту стратегії розвитку фондового ринку (М. Лібанов) забезпечити інформування Державної регуляторної служби України про прийняте рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Комісії Т. Хромаєва.

 

Голова Комісії                                                                                                                                            Т. Хромаєв

 

        Протокол засідання Комісії

від  19 січня 2017 № 4

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами