Сайт працює в режимі дослідної експлуатації

Круглий стіл «Новий порядок складання фінансової звітності на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ»

ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами
Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Круглий стіл «Новий порядок складання фінансової звітності на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ»

1 Жовтня : 15:00 - 17:00

В Україні триває процес запровадження Системи фінансової звітності, який передбачає подання фінансової звітності в уніфікованому електронному форматі іXBRL, підготовленої відповідно до таксономії UA XBRL МСФЗ, за принципом «єдиного вікна».

Формат іXBRL є загальновизнаним міжнародним стандартом, що дозволяє опрацьовувати великі обсяги якісних та кількісних показників. Перехід України на новий формат іXBRL відкриє низку переваг як для користувачів, так і для тих, хто готує фінансову інформацію.

Правова база для впровадження нового порядку звітування – Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Цей закон зобов’язує підприємства, що становлять суспільний інтерес, складати фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність відповідно до Таксономії UA XBRL МСФЗ (далі Таксономія) і подавати її органам державної влади в єдиному електронному форматі I XBRL.

Таксономія UA XBRL МСФЗ розроблена і затверджена Міністерством фінансів України. Її можна скачати на сайті Міністерства або будь-якого з регуляторів фінансового сектору – НБУ, НКЦПФР, Нацкомфінпослуг.

Підготовка фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності здійснюється суб’єктами звітування за допомогою спеціального програмного забезпечення та подається через портал Система фінансової звітності (портал СФЗ).

Портал СФЗ – це технологічна платформа, що дозволяє суб’єктам звітування подавати та розкривати, а регуляторам обробляти та перевіряти фінансову звітність суб’єктів звітування у єдиному електронному форматі iXBRL. Програмне забезпечення порталу СФЗ було розроблено компанією Vizor. Адміністрування та технічне обслуговування програмного забезпечення Порталу СФЗ здійснюється Центром збору фінансової звітності, за операційне управління яким відповідає НКЦПФР.

Для складання фінансової звітності в єдиному електронному форматі iXBRL, використовується спеціалізоване програмне забезпечення, яке дозволяє вносити дані показників фінансової звітності, проводити валідацію складених звітів та генерувати файл фінансової звітності в форматі iXBRL.

Перед поданням фінансової звітності суб’єкти звітування зобов’язані провести аудиторську перевірку і аудитор повинен засвідчити аудиторський висновок для підтвердження, що фінансова звітність є достовірною і повністю відображає фінансовий стан суб’єкта звітування.

Метою проведення круглого столу є загальне ознайомлення учасників з новими нормативними вимогами щодо подання фінансової звітності, статусом процесу запровадження нового порядку звітування.

У заході візьмуть участь:
Катерина Рафальська, директор департаменту НКЦБФР
Ігор Андрусик, старший проектний менеджер «Проектного офісу з підтримки реформи фінансового сектору»
Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ

Участь у заході безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації та підтвердження від організаторів. З питань участі Ви можете звертатися до Майї Шокало (ПАКУ) за тел. +380 44 22-88-759, 278-12-52 або e-mail: info@cgpa.com.ua.

Деталі

Дата:
1 Жовтня
Час:
15:00 - 17:00
Подія Category:
Сайт:
https://cgpa.com.ua/

Організатор

Професійна асоціація корпоративного управління
Телефон:
(044) 22-88-759
Е-mail:
info@cgpa.com.ua
Сайт:
http://cgpa.com.ua/

Місце проведення

Адмірал хол
вулиця Хрещатик, 7/11
Київ, Ukraine
+ Google Map
Сайт:
https://a-ces.com.ua