Сайт працює в режимі дослідної експлуатації

Семінар «Найновіші зміни до корпоративного законодавства, що відбулися у 2017 році, їх вплив на діяльність акціонерного товариства»

ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами
Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Семінар «Найновіші зміни до корпоративного законодавства, що відбулися у 2017 році, їх вплив на діяльність акціонерного товариства»

24.11.2017

24 листопада відбудеться семінар «Найновіші зміни до корпоративного законодавства, що відбулися у 2017 році, їх вплив на діяльність акціонерного товариства», організований Професійною асоціацією корпоративного управління.

Основні питання семінару:

  • Процедури squeeze out та sell out: визначення та загальний порядок дій
  • Процедури squeeze out та sell out: особливості правозастосування
  • Новели закону, що не стосуються процедури squeeze out
  • Новели закону, що стосуються розкриття акціонерними товариствами інформації

Семінар розраховано на досвідчених фахівців у сфері корпоративних відносин та їх правового регулювання. Учасникам семінару завчасно буде надано програму заходу з переліком законодавчих новел, які планується обговорювати; будь-який учасник матиме право додати до переліку інші питання, які, на його думку, є проблемними та потребують обговорення на семінарі.

Нагадаємо, 4 червня 2017 року набрав чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах» № 1983-VIII, який запровадив нові процедури для українського законодавства – сквіз-аут та сел-аут. Сквіз-аут фактично є правом особи (осіб, що діють спільно), що володіє 95 і більше відсотками акцій, вимагати від інших акціонерів продажу належних їм акцій. У той же час, при наявності власника домінуючого пакету акцій, що володіє 95% акцій, інші акціонери мають право вимагати здійснити викуп належних їм акцій, що і є сел-аутом.

Місце проведення: Професійна асоціація корпоративного управління, м. Київ, вул. Михайлівська, 12 Б

З питаннями щодо участі звертатись до Ірини Біляченко, ПАКУ: (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua

Більш детальна інформація про захід: http://cgpa.com.ua/zaxodi/kalendar-zaxodiv/seminar-najnovishi-zminy-do-korporatyvnogo-zakonodavstva-shho-vidbulysya-u-2017r-ta-yih-vplyv-na-diyalnist-aktsionernogo-tovarystva/