- твоя інвестиція в перемогу та майбутнє України

03.11.2023

Сьогодні, 3 листопада 2023 року, Юрій Бойко, Член НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку), взяв участь у міжнародному круглому столі «Віртуальні активи та платформні рішення».

Захід організовано кафедрою фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та НКЦПФР.

Юрій Бойко розповів про перспективи імплементації норм Європейського регламенту МіСа (Markets in Crypto assets) в українське законодавство, а саме про бачення та напрацювання регулятора щодо запуску ринку віртуальних активів в Україні. Мова йде про новий законопроєкт про ринок віртуальних активів, над яким плідно працює Комісія спільно з представниками Ernst & Young за підтримки проєкту USAID Financial Sector Reform. В тексті пропонується механізм оподаткування та необхідні зміни в чинне українське фінансове законодавство.

«Комісія разом з колегами та однодумцями виважено, системно підходить до створення правового поля для належної діяльності ринку віртуальних активів. Ми всі повинні з повагою та обережністю ставитись до появи цього нового технологічного сектору в економіці України, а також створити належні умови для його розвитку», – повідомив Член Комісії.

Зі свого боку, радник Голови НКЦПФР Віта Форсюк, детально розповіла про механізм оподаткування віртуальних активів, який закладений в новому законопроєкті регулятора.

Крім цього, сьогодні був підписаний меморандум про співпрацю між НКЦПФР та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, яким передбачаються довгострокові відносини на основі інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів. Під час підписання Юрій Бойко зауважив: «Радий нашій співпраці та впевнений, що спільні напрацювання будуть мати ефективні результати як для роботи регулятора, так і університету».

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами