Сайт працює в режимі дослідної експлуатації

Про затвердження уніфікованих форм актів, складених за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду

ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ
Заповніть обов'язкові поля
Невірний формат пошти
Заповніть зворотню адресу
Повідомлення відправлене
Заявник*
Вид звернення*
Адреса*
ПІБ контактної особи*
Наступний крок
Зв'язатися
з нами
27
Лис

Title Сторинка документу

Про затвердження уніфікованих форм актів, складених за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду

Загальна інформація про документ

Тип документа:
Проект рішення НКЦПФР
Тема документу:
Нагляд
Дата публікації:
27.11.2017
Дата початку обговорення:
27.11.2017
Дата кінця обговорення:
08.12.2017

Змiст документу

Проект

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Р І Ш Е Н Н Я

 

___.___.2017                                     м. Київ                                   №___

 

Про затвердження уніфікованих форм актів, складених  за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері господарської діяльності на  фондовому ринку (ринку цінних паперів)

Відповідно до частини  третьої статті 2, статей 5-7 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», частини другої статті 6, частини сьомої статті 19 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити такі, що додаються:

1) уніфіковану форму Акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) діяльності емітента щодо стану корпоративного управління та здійснення операцій з розміщення та обігу цінних паперів;

 

2) уніфіковану форму Акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері господарської діяльності щодо професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних  паперів).

 

  1. Департаменту контрольно-правової роботи (О. Мисюра) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

  1. Управлінню міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

  1. Департаменту інформаційних технологій (Є. Фоменко) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

  1. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку І. Назарчука.

   

 Голова Комісії                                                                    Т. Хромаєв

 

Прокол засідання Комісії

від ________ 2017 № ___

Пов'язані документи

Розроблений регуляторний акт:
https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/Уніфіков-Акт-емітент-та-Уніфікован-акт-ПДФР.doc
Додатки:
https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/Додаток-4-КУА-1.doc https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/Додаток-3-ДУ-1.doc https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/Додаток-2-Біржі-1.doc https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/Додаток-1-ТЦП-2.doc
Порівняльна таблиця:
https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/ПояснЗаписка-на-Комісію-СхРішен-Уніфіковані-Акти.doc
Повідомлення про оприлюднення:
https://www.nssmc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/Повідомлення-Оприл-Сх-Рішення-1.doc