21.02.2022

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) зустрілась з інвесторами ТОВ «ФК «Толока», адже постійно захищає їхні права та інтереси. Регулятор і далі стоятиме на необхідності виконання зобов’язань фінансовою компанією перед усіма інвесторами. Ліцензія «Толоки» залишається призупиненою.

«На жаль, до Комісії продовжують надходити скарги від інвесторів сумнозвісної компанії. Зі свого боку регулятор системно захищає їхні права та інтереси, тоді як «Толока» – системно порушує їх і, таким чином, законодавство. Ми певні, що компанія обов’язково має виконати всі умови угод з інвесторами», – розповідає Арсен Ільін, Член НКЦПФР.

За словами пана Ільіна, Комісія досі не має можливості провести повноцінну перевірку і не має доступу до документів фінкомпанії. Тому, аби не допустити подальше збільшення кількості постраждалих вкладників, ліцензія компанії залишається призупиненою.

«Головне, чого прагне регулятор, – забезпечити виконання існуючих зобов’язань «Толоки» перед інвесторами і запобігти можливим складнощам», – резюмував комісіонер.

Нагадаємо, 17 червня цього року регулятор вирішив зупинити дію ліцензії «Толоки» на діяльність з управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю. Повторне таке рішення члени регулятора прийняли 7 грудня 2021 року.

Форма звернення

Введіть адресу

Введіть назву організації

Введіть ПІБ

Введіть посаду

Фізична особа
Заява (клопотання)

Введіть email

Повідомити про корупцію

Введіть повідомлення

Зв'язатися з нами